Sukcesy trzech uczniów SMS w boksie olimpijskim!

Sukcesy trzech uczniów SMS w boksie olimpijskim! Daniel Sudoł, Jerzy Armatys, Norbert Parkosz!

KOLEJNY AKTYWNY WEEKEND W NASZYM WYKONANIU – DO MIELCA PRZYWOZIMY 6 MEDALI Z DWÓCH WYMAGAJĄCYCH TURNIEJÓW!

SREBRO NORBERTA PARKOSZA NA PRESTIŻOWYM TURNIEJ EUBC „LAH NIMANI” w KOSOWIE.

Nasz utalentowany junior pokazuje swój ogromny potencjał! Swoją walkę półfinałową międzynarodowego turnieju zwycięża 5:0 z Bułgarem, a w finale nieznacznie ulega kolejnemu reprezentantowi Bułgarii! Tym samym przywozi dla Irydy, dla Mielca SREBRNY MEDAL z Kosowa i daje o sobie znać na poziomie światowym.

Dodatkowo Norbert otrzymuje PUCHAR ZA NAJLEPSZĄ WALKĘ CAŁEGO TURNIEJU.  Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwi, gdyż Norbert boksował bardzo świadomie! Niewiele zabrakło do złota, a Jego postawa naprawdę może cieszyć! Dodajmy, że turniej ten to kolejny etap przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Polski Juniorów Norbi – jesteś niesamowity! Gratulacje!

W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Akademia Bokserska Libiąż na czele z Trenerem Ariel Środa, którzy przez te kilka dni opiekowali się naszym zawodnikiem oraz wspierali go w narożniku! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

MECZ Z PRZYJACIÓŁMI Z POMORZA – BKS ENERGA CZARNI SŁUPSK JESTEŚCIE WIELCY!

Gdy Norbert przebywał w Kosowie, liczniejsza część Irydy wyruszyła na podbój Pomorza. Jak zwykle mamy się czym chwalić, gdyż oprócz akcentów typowo ringowych, nasza delegacja oddaje hołd dwukrotnemu medaliście olimpijskiemu Aleksemu Antkiewiczowi! Mecz nasze województwo ostatecznie przegrywa na punkty, ale walki stały na naprawdę wysokim poziomie!

ZŁOTY JERZY ARMATYS – nasz wczorajszy jubilat stoczył bardzo dobrą walkę i pokazał swoją dominację, wygrywając jednogłośnie na punkty! To dowód na to, że nasz Jurek się nie zatrzymuje. Brawo!

4 SREBRA TRAFIAJĄ DO MIELCA! Nasza wspaniała zawodnicza ekipa w składzie:

– Olaf Tomasik
– Daniel Sudoł
– Oliwier Indyk
– Filip Dusza

po niezwykle emocjonujących walkach otrzymuje niezwykle cenne srebrne medale! BRAWO IRYDA.

Nad naszymi chłopakami czuwali niezastąpieni Trener Robert Jer oraz Sędzia i Trener Rafal Marzec. Serdecznie dziękujemy! Wyjątkowe podziękowania i uznanie kierujemy w stronę naszego Trenera Roberta, który skompletował podkarpacki skład i był najlepszym przewodnikiem naszej ekipy! Trenerze – jest Trener wielki! Jesteśmy z Trenerem.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Słupska, którzy zapewnili nam na miejscu wszystko! Dosłownie wszystko. Świetny turniej, wspaniały nocleg, pyszne jedzenie i niesamowita atmosfera! Serdecznie zapraszamy na nasze Podkarpacie. Nasza współpraca jest jak zwykle bardzo owocna SKB Energa Czarni Słupsk DZIĘKUJEMY!

Jak widać – DZIEJE SIĘ! I będzie się działo jeszcze więcej! Iryda się nie zatrzymuje!

Categories: Bez kategorii