IRYDA W REPREZENTACJI POLSKI – KOLEJNE POWOŁANIA NASZYCH ZAWODNIKÓW

Wczoraj Nasza Olcia Kogut wróciła z Cetniewa z tygodniowego zgrupowania Reprezentacji Polski Młodziczek, a Nasz Patryk Dudek po zdobyciu złotego krążka Mistrzostw Polski Kadetów, został powołany i wyruszył na zgrupowanie do Giżycka, gdzie będzie trenował pod okiem reprezentacyjnych Trenerów – Dariusz Kochanowski, Dariusz Gumowski, Cezary Rzepnicki, Tomasz Mróz – kolejny raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się.

To gorący czas w wykonaniu naszych zawodników, którzy mają zaszczyt reprezentować ojczyste barwy. Patryk będzie ciężko trenował w COS OPO Giżycko aż do połowy maja, natomiast Ola ma tydzień przerwy od kadry i wyrusza do COS OPO Zakopane, a następnie na swój pierwszy turniej reprezentacyjny do Węgier.

Jesteśmy niezwykle dumni, że w Mielcu szkolą się i trenują Reprezentanci Polski. To wielki zaszczyt, duma i uznanie dla tych młodych sportowców, którzy już nieraz udowodnili, ile znaczą dla nich ojczyste barwy.
Dodajmy, że Patryk to uczeń Liceum SMS Mielec, która daje możliwości rozwoju bokserskiego i wspiera potencjał naszych zawodników.

Przypominamy, że trwa rekrutacja do tej najlepszej szkoły sportowej w Mielcu, którą z całego serca polecamy tym, którzy chcą łączyć pasję z nauką.

Categories: Bez kategorii